NLP ve Kelimelerin Gücü

Written By: Genç Öğrenci - Haz• 14•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

kelimelerin gucu

 

Her kelimenin bir frekansı ve sahip olduğu bir enerjisi vardır. Siz kelimelere beden verdiğinizde ona o enerjiyi yükler ve enerjiyi almaya açık olan bir varlığa doğru onu harekete geçirirsiniz. Bu enerji az veya çok belirgin yada belirsiz muhatap olduğu varlığı etkiler.

Bazı kelimeler ise diğerlerinden daha fazla iyi yada kötü enerji sahibidir. Bu enerji onların bir anahtar yada bir tetikleyici etki yapmasına neden olacak bir gücü harekete geçirir.

 

Her varlık bu enerjilerden muhakkak etkilenir. Az yada çok bu enerji onda muhakkak bir etki bırakır. Bu insan yada hayvan veyahut bitki olabilir. Kendisiyle her sabah yada akşam konuşulan bitkilerin daha neşeli çiçekler verdikleri bilinen bir gerçektir. Çiçeklere yüklediğiniz pozitif enerjiler çiçeklerin daha canlı ve neşeli olmasını sağlar. Çiçeklere bu enerji transferinide konuşarak kelimelerle verirsiniz. Bu kelimeler çiçeğin sahip olduğu içsel enerjiyi arttırır ve onu daha canlı kılar. Denemek isterseniz çiçeklere birkaç kötü söz söyleyin ve izleyin. Birkaç gün içersinde tüm canlılıkları kaybolacak ve ne kadar su yada vitamin desteği yaparsanız yapın cansız birer ot omaktan öteye geçmeyecektir. İşte kelimelerin gücü bu kadar kuvvetlidir. İyi yada kötü muhakkak etkiler.

 

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Aynı şekilde çiçeğinizi televizyondaki bir korku filmi yada vahşet içeren bir filmin karşısına koyun ve birkaç defa bu işlemi tekrarlayın. Çiçeğinizin ne kadar kısa sürede etkilenip canlılığını yitirdiğine inanamayacaksınız.

 

İşte insanlarda aynı şekilde etkilenir. Kendisine sunulan tüm enerjiyi bilinçli yada bilinçsiz alır ve kullanır. Bunu yaparkende size sormaz ve danışmaz. Çünkü bunu planlayan sistem sizin elinizde değildir. Bunun nedeni vucudunuzda saklıdır. Vucudunuzun yüzde 70 i sudan oluşur. Su bu tip enerji etkilerine çok kolay tepki verir ve hücreler arası bilgi transferini saglayan en önemli iletişim aracıdır.
Su hücreler arası bilgi alış-verişini sağlar. Sizin gün içinde düşündüğünüz ve söylediğiniz her şey, yada çevrenizde size söylenen bilinçli yada bilinçsiz herşey tüm hücrelerinizi etkiler, çünkü bedeninizde dolaşan su bunların enerjisini kopyalayıp hücrelere dağıtır. İyi yada kötü ayırmaksızın bu enerjiyi kullanır.

 

Bu yüzden pozitif olmak ve pozitif ortamlarda bulunmak sizin için çok önemlidir.

 

Serkan Ertem

www.gencogrenci.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Cesaret ve Akılcılık başlıklı makalemizde akılcı cesaret sahibi olmak, başarıya ulaşmada akılcı cesaret ve cesaret ve akılcılık hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir